GoGo Race 2019

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 201911. ročník orienťáku GoGo Race
se bude konat 5. října 2019.

Snad se opět vydaří minimálně stejně, jako předešlé ročníky. Zkusíme pro 11. ročník vymyslet, jak ho trochu zlepšit :-) přece jenom, náš prioritní cíl, poslat Vás na atraktivní místa v okolí Nového Strašecí, je rok od roku těžší. Zkusíme promyslet, jak zlepšit označení kontrol, jak více zapojit taktické myšlení a ... - nechte se překvapit. :-)
Doufáme, že uvidíme nové tváře a potkáme se starými známými. Každopádně přijeďte (přijďte) a užijte si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registrace byla spuštěna poslední týden
v srpnu 2019 :-).


Poslední info před startem

2. října 2019

Do startu zbývají pouhé tři dny a my se rozhodně nenudíme:-). Zítra vyrážíme na velký proviantu. Počasí letos nebude úplně ideální, ale GoGo Race se pojede, ať bude jakékoli. Doufáme, že všichni dorazíte, jinak si budeme dávat kýtu a párky do Velikonoc :-). V sobotu si natáhněte budík na dřívější hodinu. Budeme na Vás čekat od 8.30 u stolečku u BIOSky.

Moc prosíme borce ze Strašecí, aby ponechali auta doma, ať mají přespolní kde parkovat. Bylo by fajn také zkontrolovat, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat. Vezměte si na odpoledne něco suchého a teplého na převlečení. Přece jenom na výsledky se bude muset nějakou tu minutku čekat.

Lubuna & Daviido

Poslední volná pozice pro MTBO

24. září 2019

Do startu zbývá pouhých 11 dní. Nám zbývá vytisknout mapy, doladit podporu v BIOSce a v hsopodě a sehnat fotografy :-)- Připravili jsme drobnou změnu, můžete se těšit na více vícebodových kontrol, snad to trochu zahýbe pořadím. Teď jen, aby klaplo počasí, zatím věříme, že to vyjde.
Jako každý rok, nemáme dostatek běžců, ale věříme, že se účast přehoupne přes 10 ks. Tak, kdo by chtěl běžet neváhejte a zaregistrujte se stačí kliknout na prihlášky.

Lubuna & Daviiido

20 dní do startu
GoGo Race 2019

16. září 2019

K dnešnímu dni máme registrováno 109 dvojic a 7 běžců. Předpokládáme, že v tomto týdnu budou registrace pro MTBO uzavřeny. Počasí je stále skvělé a my doufáme, že podobně bude i 5. října. My finalizujeme práci na mapách - retušujeme neexistující a přidáváme skutečné cesty a pomalu začínáme ladist gastro sekci. Doufáme, že budete s nabídkou spokojeni.
Vyzýváme doposud váhající běžce, neváhejte a zaregistrujte se, rádi bychom Vás na startu viděli ve větším počtu.

Do startu zbývá 20 dní

Lubuna & Daviiido

Zahájení registrací
GoGo Race 2019

26. srpna 2019

Poslední srpnový týden je zde. Počasí je stále fajnové, to je prima a my doufáme, že stejně příznoivé bude i o první říjnovou sobotu.
Dnes byla spuštěna registrace 11. ročníku GoGo Race. Pevně věčíme, že nám pomůžete s plněním našich plánů pro třetí pětiletku a počet registrací v prvním týdnu bude opět rekordní.

Přihlásit se můžete jak na orientační závod dvojic na kolech, tak na orientační závod jednotlivců v běhu. Stačí pouze kliknout na odkaz níže.

Do startu zbývá 41 dní

Lubuna & Daviiido