GoGo Race 2022

Zveme všechny příznivce MTB
na XIII. ročník GoGo Race

XIII. ročník GoGo Race se koná
8. října 2022 ve Třtici (5 km SZ od Nového Strašecí).

Opět bude omezený počet dvojic pro MTBO na 45. Doufáme, že atmosféra bude podobná té loňské, kde to bylo jak pro vás, tak i pro nás fajn.

Zkusíme Vás vymyslet, kam Vás letos poslat, aby byla alespoň nějaká místa pro vás nová, ale je to stále těžší. Snad se měco povedlo - nechte se překvapit. :-)

Každopádně přijeďte (přijďte) a užijte si "GoGo Race" podzimní pohodičku.
Náším cílem není dělat závod pro profíky, ale chceme, aby se potkali podobně naladění týpci, kteří si budou rozumět.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně rodin s dětmi. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registrace bude spuštěna 1. 9. 2022.


Uzavření MTBO registrací

1. září 2022

Jsme příjemně zaskočeni. Limit MTBO registrací se vyčerpal během jednoho dne. To byl fofrrrr. Je to příjemné a trochu zavazující. Snad Vás nezklameme.
Budeme Vás občas informovat, jak jsme se pohnuli s přípravou. Zatím jsme mimo přípravy trasy a kontroly office potřeb zkoukli, co a kdy je nutné zajistit. Njn, bez plánování a pořádný porady to nejde.
Pokud by se chtěl ještě někdo další přidat, napište nám (FB,email). Pokud někdo rezervaci zruší dáme Vám vědět. Každoročně je to cca 5 dvojic. Registrace pro běžce jsou stále k dispozici.

No do startu zbývá 37 dní.

GoGo Race 2022 - online registrace

31. srpna 2022

Tak je to zase tady, pomalu se dostáváme do varu a doufáme, že i Vy jste plni očekávání. Samozřejmě víme, že dobře víte, že GoGo Race je už za dveřmi. Jak jsme avizovali, tak jsme dnes spustili registraci na 13. ročník GoGo Race.
Letošní ročník opět proběhne na statku „U Růžičků“ ve Třtici. Přihlásit se můžete jak na orientační závod dvojic na kolech, tak na orientační závod jednotlivců v běhu. Stačí pouze kliknout na odkaz níže. Tak s chutí do toho.

GoGo Race 2021 - online registrace

3. října 2021

Dvanáctý ročník GoGo Race skončil. Letos jsme měli kliku a po celý deb panovalo krásné spočasí. Na startu se sešlo 53 dvojic na MTBO a 7 běžců. Z toho bylo 2 ženské dvojice, 12 mužských dvojic, v Mixech 19 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 10 dvojic. Běhu se zúčastnilo 5 běžkyň a 3 běžci.

Chceme všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za super výkony, za fair play, bezkonfliktnost a pohodičku během GoGo Race. Doufáme, že adrenalin už pomalu vyprchává a že si na sobotu ve Třtici vzpomenete během dlohých zimních večerů :-). Příští rok v říjnu se s Vámi opět rádi potkáme na 13. ročníku GoGo Race. Velké DÍKY patří samozřejmě všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)