GoGo Race 2022

Zveme všechny příznivce MTB
na XIII. ročník GoGo Race

XIV. ročník GoGo Race se bude konat
v říjnu 2023 ve Třtici (5 km SZ od Nového Strašecí).

Opět bude omezený počet dvojic pro MTBO na 45. Doufáme, že atmosféra bude podobná té loňské, kde to bylo jak pro vás, tak i pro nás fajn.

Zkusíme Vás vymyslet, kam Vás letos poslat, aby byla alespoň nějaká místa pro vás nová, ale je to stále těžší. Snad se měco povedlo - nechte se překvapit. :-)

Každopádně přijeďte (přijďte) a užijte si "GoGo Race" podzimní pohodičku.
Náším cílem není dělat závod pro profíky, ale chceme, aby se potkali podobně naladění týpci, kteří si budou rozumět.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně rodin s dětmi. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registrace bude spuštěna 1. 9. 2022.


GoGo Race 2022 - Fotečky

4. listopadu 2022

Dnes to venku vypadá na celodenní déšť. To je ta pravá chvíle zavzpomínat na slunečnou neděli a atmošku ve Třtici. S "menším" zpožděním dáváme k dispozici nějaké ty fotečky z 13. ročníku GoGo Race. Snad se tam každý najde :-).

Pokud by někomu vadilo, že je jeho podobenka na webu, dejte nám vědět, my je obratem smažeme.

GoGo Race 2022 - Výsledky

9. října 2022

XIII. ročník GoGo Race skončil. Mylslím, že jsme klikaři, ačkoli ráno bylo pod mrakem, tak odpoledne bylo krásné počasí. Na startu se sešlo 47 dvojic na MTBO a 9 běžců. Z toho bylo 2 ženské dvojice, 18 mužských dvojic, v Mixech 22 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 5 dvojic. Běhu se zúčastnilo 5 běžkyň a 4 běžci.

DĚKUJEME všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc za super výkony, bezkonfliktnost a pohodičku během celého dne i když letošní ročník byl trochu fyzicky náročnější. Doufáme, že adrenalin už pomalu vyprchává, nedorozumění a že si na sobotu ve Třtici vzpomenete během dlohých zimních večerů :-). Příští rok v říjnu se s Vámi opět rádi potkáme na 14. ročníku GoGo Race. Velké DÍKY patří samozřejmě všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

Poslední info před startem

6. října 2022

Do startu zbývají pouhé dva dny resp. noci. My jsme po velkém nákupu a spoléháme na Vás, že dorazíte, ať to nemusíme všechno sníst sami :-).
V pátek si natáhněte buzení budíkem na dřívější hodinu. Budeme na Vás čekat ve Třtici od 8.30.

Prosíme všechny, neparkujte kolem kostela resp. mezi kostelem a domy, ať nemusíme řešit sousedská nedororumění. Zítra zkontrolujte, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat. Předpověď počasí zatím vypadá dobře, ale určitě si vezměte na odpoledne něco suchého a teplého na převlečení. Přece jenom se výsledky bude muset nějakou tu minutku čekat.

Tak na viděnou a slyšenou v sobotu.