GoGo Race 2022

Zveme všechny příznivce MTB
na XIII. ročník GoGo Race

XIII. ročník GoGo Race se bude konat
8. října 2022 ve Třtici (5 km SZ od Nového Strašecí).

Opět bude omezený počet dvojic pro MTBO na 45. Doufáme, že atmosféra bude podobná té loňské, kde to bylo jak pro vás, tak i pro nás fajn.

Zkusíme Vás vymyslet, kam Vás letos poslat, aby byla alespoň nějaká místa pro vás nová, ale je to stále těžší. Snad se měco povedlo - nechte se překvapit. :-)

Každopádně přijeďte (přijďte) a užijte si "GoGo Race" podzimní pohodičku.
Náším cílem není dělat závod pro profíky, ale chceme, aby se potkali podobně naladění týpci, kteří si budou rozumět.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně rodin s dětmi. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registrace bude spuštěna 1. 9. 2022.


GoGo Race 2021

3. října 2021

Dvanáctý ročník GoGo Race skončil. Letos jsme měli kliku a po celý deb panovalo krásné spočasí. Na startu se sešlo 53 dvojic na MTBO a 7 běžců. Z toho bylo 2 ženské dvojice, 12 mužských dvojic, v Mixech 19 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 10 dvojic. Běhu se zúčastnilo 5 běžkyň a 3 běžci.

Chceme všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za super výkony, za fair play, bezkonfliktnost a pohodičku během GoGo Race. Doufáme, že adrenalin už pomalu vyprchává a že si na sobotu ve Třtici vzpomenete během dlohých zimních večerů :-). Příští rok v říjnu se s Vámi opět rádi potkáme na 13. ročníku GoGo Race. Velké DÍKY patří samozřejmě všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

MTBO - ukončení registrací

1. září 2021

Ahoj všem, zavřeli jsme registrace na orienťák na kolech. Byla to rychlovka. Jsme opravdu překvapeni (mile), takový zájem o MTBO jsme úplně nečekali. Tak děkujeme Všem za přízeň. Pokud by ještě měl někdo zájem se účastnit orienťáku na kolech, napište nám majlíka nebo ná kontaktujte přes Facebook. V případě, že někdo odřekne Vám dáme vědět a zaregistrujeme Vás.

Přihlásit se je stále možné na orientační závod běžsů. Stačí pouze kliknout na odkaz níže.

No do startu zbývá 31 dní

Lubuna & Daviiido

GoGo Race 2021 - online registrace

31. srpna 2021

Zítra začíná září, a jak věříme, přijde k nám alespoň na chvíli slunečné počasí. Budeme rádi, pokud bude pěkně i 2. října. Spustili jsme registraci na 12. ročníku GoGo Race, který bude trochu komornější, ale snad se Vám bude líbit.

Přihlásit se můžete jak na orientační závod dvojic na kolech, tak na orientační závod jednotlivců v běhu. Stačí pouze kliknout na odkaz níže.

No do startu zbývá 32 dní

Lubuna & Daviiido