GoGo Race 2018

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 201810. ročník orienťáku GoGo Race
se bude konat
6. října 2018.

Snad se opět vydaří minimálně stejně, jako minulé ročníky. Budeme se snažit pro 10. ročník najít atraktivní místa a pro vás nová stále zajímavá místa. Zkusíme promyslet, jak zlepšit označení kontrol na mapách a také nějaký update cateringu - nechte se překvapit. :-)
Opět se budeme snažit, abyste se k nám rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu 2018 :-).


X. ročník GoGo Race

20. července 2018

77. dní do startu GoGo Race!!!

Ahoj všem, doufáme, že si užíváte pěkného léta. Někdo závodí jako ďábel, jiný jezdí či běhá jen pro radost, někdo jen relaxuje. My jsme se se domluvili v BIOSCe na termínu GoGo Race pro letošní ročník. Bude to sobota 6. října 2018. Pro změnu start a cíl bude opět u BIOSky v Novém Strašecí.

Během jara jsme se pokusili najít další zajímavá místa, kam bychom Vás chtěli dotáhnout, ale je to rok od roku těžší. Snad Vás nezklameme.

Registrace pro letošní ročník bude spuštěna v posledním srpnovém týdnu (v pondělí ;-).

Tak na viděnou L&D

Letní MTBO akce

18. května 2018

Ahoj všem, rádi bychom Vás upozornili nebo se s Vámi setkali na MTBO akcích během léta.

Ztracené Koblyky již mají plno, ale u Rakovnické cyklování a Yesmana jsou spuštěná regsitrace. Yesman letos proběhne o prázdninách, a to 25. srpna (díky Milane :-) navíc start a cíl bude v Křivoklátu, takže se můžeme těšit na nějaké ty kopečky ;-).

Yesmena bychom letos nechtěli vynechat, tak na viděnou.

GoGo Race 2017

15. října 2017

Devátý ročník GoGo Race je za námi. Měli jsme opět kliku, posunutý termín přinesl krásné slunečné počasí a pestrobarevnou podzimní krajinu. Na startu se sešlo 104 dvojic na MTBO a 13 běžců. Z toho bylo 7 ženských dvojic, 37 mužských dvojic, v Mixech 35 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 24 dvojic. Běhu se zúčastnilo 5 běžkyň a 8 běžců.

Chceme Vám všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za super výkony, za fair play, bezkonfliktnost a pohodičku během GoGo Race. Doufáme, že adrenalin už je vyplaven a že si na letošní orienťák občas v dobrém vzpomenete. Příští rok v říjnu se opět uvidíme tentokrát na 10. jubilejním ročníku GoGo Race. Velký dík patří všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)