GoGo Race 2018

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 201810. ročník orienťáku GoGo Race
se bude konat
6. října 2018.

Snad se opět vydaří minimálně stejně, jako minulé ročníky. Budeme se snažit pro 10. ročník najít atraktivní místa a pro vás nová stále zajímavá místa. Zkusíme promyslet, jak zlepšit označení kontrol na mapách a také nějaký update cateringu - nechte se překvapit. :-)
Opět se budeme snažit, abyste se k nám rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu 2018 :-).


Ukončení MTBO registrací

11. září 2018

Dnes jsme ukončili registrace pro MTBO. Máme registrovaných 120 dvojic. 19 ženských, 57 mužských a 44. smíšených teamů. Kdo by měl zájem se účastnit orienťáku na kolech napište nám majlíka nebo ná kontaktujte přes Facebook. V případě, že někdo odřekne Vám dáme vědět a zaregistrujeme Vás.
Stále jsou pro běžce k dispozici registrace pro běžkyně a běžce. Doufáme, že se prozatimní počet "7" ještě pěkně navýší.

Do startu zbývá 25 dní. Lubuna & Daviido

Zahájení registrací
GoGo Race 2018

26. srpna 2018

Konec léta je za dveřmi další ročníku GoGo Race je tzv. za dveřmi. Doufám, že jste si léto užili, či ještě užíváte, ať na kole či bez něj, alespoň jaky my. Jednu novinku pro letošek Vám můžeme sdělit už teď, můžete se těšit na přepracované porovnání tras (od X. ročníku).
Dnes byla spuštěna registrace na 10. ročník GoGo Race. Jsme zvědavi, zda i podesáté bude pro Vás zajímavý a kolik bude registrací během prvního týdne.

Přihlásit se můžete jak na orientační závod dvojic na kolech nebo na orientační závod jednotlivců v běhu. Stačí pouze kliknout na odkaz níže.

Do startu zbývá 41 dní

Lubuna & Daviiido

X. ročník GoGo Race

20. července 2018

77. dní do startu GoGo Race!!!

Ahoj všem, doufáme, že si užíváte pěkného léta. Někdo závodí jako ďábel, jiný jezdí či běhá jen pro radost, někdo jen relaxuje. My jsme se se domluvili v BIOSCe na termínu GoGo Race pro letošní ročník. Bude to sobota 6. října 2018. Pro změnu start a cíl bude opět u BIOSky v Novém Strašecí.

Během jara jsme se pokusili najít další zajímavá místa, kam bychom Vás chtěli dotáhnout, ale je to rok od roku těžší. Snad Vás nezklameme.

Registrace pro letošní ročník bude spuštěna v posledním srpnovém týdnu (v pondělí ;-).

Tak na viděnou L&D