Startovací listina GoGo Race

Startovní listina - GoGo Race 2018 - MTBO

Stav ke 3. 10. 2018



Do kategorie "MTBO" budou zařazeny pouze týmy, ve které je ročník narození jednoho z týmu 2006 nebo nižší.

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1.ATC KokořínPrahaAlexandr KotačkaKarel PučálkaMuži98
2.OK RakovníkRakovníkMilan BílýIrena BíláMix99
3.NevímRynholecZbyněk NovýSoňa Nová ČervenkováMix75
4.Kuře a la bažantŽebrákPetra ZagnerováJaroslav ZagnerMix84
5.RybaříciRynholecIvo a Kryštof RybářMartina Rybář DyntarováMix - rodina76
6.1.Pěti-letkaNové StrašecíJiří KůrkaVěra KůrkováMix111
7.KmeťáciNové StrašecíMilan KmeťAlice KmeťováMix98
8.Best girlsMšecAdéla BestajovskáLibuše BestajovskáŽeny74
9.DobrošiRakovníkRobert DobrýMonika DobráMix84
10.Ztracené kobylky v městečkuStodůlkyKateřina BrůnováZdeněk BrůnaMix81
11.BarvajsoviSenomatyEdita JoglovaRadek JoglMix81
12.Babička a dědečekFrantiškovy LázněMirka ŠpalkováMiroslav ŠpalekMix112
13.KřováciPecínov/RakovníkViktor KoudelkaMilan VopatMuži90
14.AlmaraKladno a Kralupy nad VltavouAlena HorsicováMartina BrondičováŽeny88
15.Leguanice a DinosaurOtročiněvesEva HolakovskáAleš HolakovskýMix71
16.Supexpres týmNové Strašecí a Rožnov pod Radhoštěm (Tuchlovice)Karel PrůšaMichal JanoušekMuži71
17.KoŽakNové StrašecíJan KovalskýMatěj ŽákMuži69
18.GoGO GravelKladnoMartin NovákDavid ZimmermannMuži71
19.HovaďáciNové StrašecíAleš PluháčekTomáš BankaMuži55
20.Fotr a synRakovníkPetr MaierPetr MaierMuži84
21.Tučňáci na útěkuStochov/TřticeMartin LipertMiroslav VejražkaMuži107
22.KapybaryKladno-PrahaMartin OudaPavel DáňaMuži87
23.PokemoniKladnoBarbora BednářováFilip OudaMix - rodina52
24.SMS Team KladnoKladno-PrahaOndřej ŠtáfekPavel ŠtáfekMuži58
25.H+HRakovník+MnichovPetr HorníkJan HaiflerMuži78
26.PepSoníciSmečnoJosef BrandejsSoňa Brandejsová DubskáMix98
27.Blázni na kolechNové StrašecíOndřej ŠtroblEliška DlabačováMix46
28.Dědek s vnoučkemČilá/PrahaAlesh HegenbartBernhard NetopilMuži84
29.Výlet krajinouPrahaVeronika RoudnáMartina VašákováŽeny63
30.Až to bude možné, otočte se!Nové StrašecíMarek ŠtěpánekKateřina NeumannováMix47
31.Hlavně na pohoduKladnoSilvie PapicováIveta NeumanováŽeny73
32.KAPABřezno,LibáKarla JáglováPavel RuntMix106
33.ŠpikotiLužná, RakovníkPetr ŠpičkaJiří KotlíkMuži100
34.KetkotRakovníkEliška KotlíkováJulie KetmanováŽeny30
35.BloudilidiRakovníkPatrik PavlíčekAdéla KotlíkováMix27
36.Kudy tudyRakovníkRichard PavlíčekIva PavlíčkováMix81
37.ČeskoSlovenská strelaPrahaMichal DomesTatiana MikešováMix68
38.PePaKladno, LedcePetr PinčákPavel ChaloupkaMuži101
39.VýletníciRakovník Štěpán ŠpatenkaPetra Špatenková Mix78
40.OO...MyšČikov & VšenoryVlastimil GruberMichal VejvodaMuži80
41.Poslední slovo má žena!SkřivaňOlga ŠafránkováZbyněk SobotkaMix93
42.BloudičkyPrahaSimona PunčochářováOtka BečvářováŽeny102
43.Double BubbleKladnoMarkéta DěkanovskáJakub ČamekMix85
44.Šejňata II.Nové StrašecíLucie HejnováVeronika PetrováŽeny102
45.Šejňata I.Nové StrašecíJiří HejnaEma HejnováMix - rodina50
46.SKI NOVAS TEAMNové StrašecíJiří NovákJitka NovákováMix116
47.Galantní jeleniPrahaMatěj NekvindaTereza ZloužeováMix50
48.CK LOKO & Ramala RakovníkKladnoZdeněk StieberLucie MüllerováMix81
49.Slepičí úletČemíny/ŘevničovKateřina FridrichováJitka KefurtováŽeny84
50.ŠuLinkyStochov/Nové StrašecíVeronika ŠubrtováLinda PaterováŽeny60
51.LOS PERDIDOSBerounLeoš ReitermanMirka ReitermanováMix94
52.Lufani z KačihrovicMšecké Žehrovice, KačiceFanda NáprstekLuboš VacekMuži85
53.PMSNové StrašecíMatěj ČervenkaJan LugarMuži30
54.czechvelo.comLounyFilip DvořákVojta KuncMuži81
55.KarekateBrandýsekKateřina JirkovskáKarel StelšovskýMix56
56.Kobouzdý RompadUnhošť/HřebečTomáš FrolíkMartin DonátMuži64
57.MimoniŘevničovJan KefurtEliška KefurtováMix52
58.HockiStradoniceJakub HocekOndřej HocekMuži - rodina54
59.Nedělej nic!HořoviceBarbora BAKULOVÁRenata GRUNTOVÁŽeny96
60.Splašený želvyMalé KyšiceRichard GeislerDita GeislerováMix - rodina54
61.GEMINOXNové Strašecí/RakovníkVáclav FrolíkMartin PondělíčekMuži90
62.RóšovciPrahaPavel RošickýAlena RošickáMix - rodina55
63.RóšataPrahaBlanka RošickáVojtěch RošickýMix - rodina55
64.Jedeme za BukovouNové StrašecíZdeněk NodlRudolf BankaMuži108
65.VaníčciSenomatyViktor VaníčekPetr VaníčekMuži - rodina55
66.Strhlej řetezRakovníkDaniel SkalaPetr PlacekMuži54
67.Dva blbci na kolechNové StrašecíLuděk Ševčík František ČížekMuži72
68.AlfeaTeamBerounKarel ŠimůnekMartin ChocMuži84
69.HořejšataPraha SuchdolIrena HořejšíLucie HořejšíŽeny - rodina55
70.MauzíciPraha SuchdolValérie HořejšíPavel HořejšíMix - rodina59
71.KožíšciPlzeňTomáš KožíšekPetr KožíšekMuži - rodina52
72.KrálíciPlzeňJaromír KrálTomáš KrálMuži62
73.S prasátkem v batůžkuKladnoPetr PrunerTerinka KvětinkaMix62
74.Pavlínka a TomíkPrahaPavla ChlebounováTomáš HanzákMix66
75.Šlápnem a jedemNové StrašecíTereza NeumannováLucie TydlitátováŽeny48
76.Dobří R2 bobřiJedomělice / RudaPetr FojtRadek BaslíkMuži70
77.Author teamRakovníkOndrej OpatLukas OpatMuži64
78.Toyglas cykloteamKadaňLuboš VeselýVladimír SyblíkMuži76
79.ATOMNové StrašecíTomáš NeumanMatěj NeumanMuži64
80.Já ne spík InglišNové StrašecíOndřej NeumanAndrea NeumanováMix - rodina46
81.JedničkyPrahaDavid ZavázalNatálie ZavázalováMix - rodina55
82.HaliGaliPrahaVanda ZavázalováValerie ZavázalováŽeny - rodina54
83.Snad nebudem posledníNové StrašecíJaroslav ŠrámekJiří DoležalMuži71
84.SousedkyKamenné ŽehroviceJitka MelenováLibuše PípalováŽeny127
85.TOP šokNové StrašecíJan BechyněJán HájekMuži100
86.jElitaPraha 5Zuzana EndrštováKlára JedličkováŽeny59
87.Libový párečekPrahaLibor KadlecJitka DvořákováMix75
88.KolařiRakovníkDaniel ŠtěrbaJosef HnídekMuži78
89.CykloamigosNové Strašecí,Lodenice Petr VacekLuboš Vejvar Muži86
90.LáňáciLányMiroslav HořejšíPetr ChalupaMuži86
91.Koulí a SvítíStochovLenka KoulováIvana SvítkováŽeny111
92.PráčataStochov/KladnoMilan VomastekPavel HorychMuži98
93.FinewineKladnoJiří UbryMartin QuantMuži104
94.Zkušení ztraceníPraha a ŘíčanyTomáš EndrštDaniel SchnablMuži-rodina27
95.ShinkansenŘíčanyVít SchnablMartin SchnablMuži - rodina51
96.KULENové StrašecíJakub BechyněLenka BechyňováMix64
97.Maxipes a FíkRakovníkDaniela DoležalováTomáš DoležalMix61
98.Tom a JerryChlum/RakovníkTomáš TvrzJiří RýglMuži86
99.SKOBSlanýPetr SvobodaBlanka SvobodováMix94
100.Radynebike.czPlzeňDaniel Götz / Ondřej ČechuraKamil KoprnickýMuži75
101.Hocki 2StradoniceLucie HockováVojta HocekMix - rodina52
102.RafaniStochovJiří SvítekMiroslav HáblMuži122
103.Frčaldo serpentiniNové StrašecíJan BurešPavel BurešMuži - rodina52
104.Mladý šlapkyKladno / ŘevničovMilan NovotnýJarda BeníšekMuži120
105.PeciválkyNové StrašecíJohana ŠandováBabeta ŠandováŽeny - rodina13 :-)
106.Černochovi Nové StrašecíMiroslav Černý Miroslav Černý Muži - rodina51
107.AdwindPrahaJakub VidnerJiří VytasilMuži69
108.RakeťáciNové StrašecíZdeněk DundrTomáš DundrMuži - rodina51
109.Oceloví letciŽilina,LhotaPavel LincTomáš VlachMuži102
110.HK RakovníkRakovníkMilan SunkovskýZdeněk BenediktMuži112
111.Modrý břilbyNové StrašecíJaroslav CharvátFilip SláničkaMuži83
112.KámoškyKarlova Ves, NižborZuzka MaláNaďa VosykováŽeny81
113.TrabantiZbiroh, NižborOlin HelešicVojta ŠvarcMuži - rodina55
114.Účastníci závoduNové StrašecíBujdák PatrikJan KáralMuži86
115.Žofka teamRakovníkPetr BlažekVojtěch BlažekMuži66
116.express Praha – ÉrsekújvárPrahaJán GolianLibor RuchařMuži83
117.CanyonPříčinaLukáš TenglerOlga TenglerováMix71
118.P&MNové Strašecí / PrahaMarie VlasákováPetr VaněkMix77
119.894Nové StrašecíKamila ElsnicováJan ElsnicMix62
120.Vyhlídková jízdaKladnoDagmar MusilováBarbora UzlíkováŽeny - rodina56


Účastníci po kategoriích


Startovní listina - GoGo Race 2018 - MTBO - Muži

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (1)ATC KokořínPrahaAlexandr KotačkaKarel PučálkaMuži98
2. (13)KřováciPecínov/RakovníkViktor KoudelkaMilan VopatMuži90
3. (16)Supexpres týmNové Strašecí a Rožnov pod Radhoštěm (Tuchlovice)Karel PrůšaMichal JanoušekMuži71
4. (17)KoŽakNové StrašecíJan KovalskýMatěj ŽákMuži69
5. (18)GoGO GravelKladnoMartin NovákDavid ZimmermannMuži71
6. (19)HovaďáciNové StrašecíAleš PluháčekTomáš BankaMuži55
7. (20)Fotr a synRakovníkPetr MaierPetr MaierMuži84
8. (21)Tučňáci na útěkuStochov/TřticeMartin LipertMiroslav VejražkaMuži107
9. (22)KapybaryKladno-PrahaMartin OudaPavel DáňaMuži87
10. (24)SMS Team KladnoKladno-PrahaOndřej ŠtáfekPavel ŠtáfekMuži58
11. (25)H+HRakovník+MnichovPetr HorníkJan HaiflerMuži78
12. (28)Dědek s vnoučkemČilá/PrahaAlesh HegenbartBernhard NetopilMuži84
13. (33)ŠpikotiLužná, RakovníkPetr ŠpičkaJiří KotlíkMuži100
14. (38)PePaKladno, LedcePetr PinčákPavel ChaloupkaMuži101
15. (40)OO...MyšČikov & VšenoryVlastimil GruberMichal VejvodaMuži80
16. (52)Lufani z KačihrovicMšecké Žehrovice, KačiceFanda NáprstekLuboš VacekMuži85
17. (53)PMSNové StrašecíMatěj ČervenkaJan LugarMuži30
18. (54)czechvelo.comLounyFilip DvořákVojta KuncMuži81
19. (55)KarekateBrandýsekKateřina JirkovskáKarel StelšovskýMix56
20. (56)Kobouzdý RompadUnhošť/HřebečTomáš FrolíkMartin DonátMuži64
21. (58)HockiStradoniceJakub HocekOndřej HocekMuži - rodina54
22. (61)GEMINOXNové Strašecí/RakovníkVáclav FrolíkMartin PondělíčekMuži90
23. (64)Jedeme za BukovouNové StrašecíZdeněk NodlRudolf BankaMuži108
24. (65)VaníčciSenomatyViktor VaníčekPetr VaníčekMuži - rodina55
25. (66)Strhlej řetezRakovnikDaniel SkalaPetr PlacekMuži54
26. (67)Dva blbci na kolechNové StrašecíLuděk Ševčík František ČížekMuži72
27. (68)AlfeaTeamBerounKarel ŠimůnekMartin ChocMuži84
28. (71)KožíšciPlzeňTomáš KožíšekPetr KožíšekMuži - rodina52
29. (72)KrálíciPlzeňJaromír KrálTomáš KrálMuži62
30. (76)Dobří R2 bobřiJedomělice / RudaPetr FojtRadek BaslíkMuži70
31. (77)Author teamRakovníkOndrej OpatLukas OpatMuži64
32. (78)Toyglas cykloteamKadaňLuboš VeselýVladimír SyblíkMuži76
33. (79)ATOMNové StrašecíTomáš NeumanMatěj NeumanMuži64
34. (83)Snad nebudem posledníNové StrašecíJaroslav ŠrámekJiří DoležalMuži71
35. (85)TOP šokNové StrašecíJan BechyněJán HájekMuži100
36. (88)KolařiRakovníkDaniel ŠtěrbaJosef HnídekMuži78
37. (89)CykloamigosNové Strašecí,Lodenice Petr VacekLuboš Vejvar Muži86
38. (90)LáňáciLányMiroslav HořejšíPetr ChalupaMuži86
39. (92)PráčataStochov/KladnoMilan VomastekPavel HorychMuži98
40. (93)FinewineKladnoJiří UbryMartin QuantMuži104
41. (94)Zkušení ztraceníPraha a ŘíčanyTomáš EndrštDaniel SchnablMuži-rodina27
42. (95)ShinkansenŘíčanyVít SchnablMartin SchnablMuži - rodina51
43. (98)Tom a JerryChlum/RakovníkTomáš TvrzJiří RýglMuži86
44. (100)Radynebike.czPlzeňDaniel Götz / Ondřej ČechuraKamil KoprnickýMuži75
45. (102)RafaniStochovJiří SvítekMiroslav HáblMuži122
46. (103)Frčaldo serpentiniNové STrašecíJan BurešPavel BurešMuži - rodina52
47. (104)Mladý šlapkyKladno / ŘevničovMilan NovotnýJarda BeníšekMuži120
48. (106)Černochovi Nové StrašecíMiroslav Černý Miroslav Černý Muži - rodina51
49. (107)AdwindPrahaJakub VidnerJiří VytasilMuži69
50. (108)RakeťáciNové StrašecíZdeněk DundrTomáš DundrMuži - rodina51
51. (109)Oceloví letciŽilina,LhotaPavel LincTomáš VlachMuži102
52. (110)HK RakovníkRakovníkMilan SunkovskýZdeněk BenediktMuži112
53. (111)Modrý břilbyNové StrašecíJaroslav CharvátFilip SláničkaMuži83
54. (113)TrabantiZbiroh, NižborOlin HelešicVojta ŠvarcMuži - rodina55
55. (114)Účastníci závoduNové StrašecíBujdák PatrikJan KáralMuži86
56. (115)Žofka teamRakovníkPetr BlažekVojtěch BlažekMuži66
57. (116)express Praha – ÉrsekújvárPrahaJán GolianLibor RuchařMuži83

Startovní listina - GoGo Race 2018 - MTBO - Ženy

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (8.)Best girlsMšecAdéla BestajovskáLibuše BestajovskáŽeny74
2. (14)AlmaraKladno a Kralupy nad VltavouAlena HorsicováMartina BrondičováŽeny88
3. (29)Výlet krajinouPrahaVeronika RoudnáMartina VašákováŽeny63
4. (31)Hlavně na pohoduKladnoSilvie PapicováIveta NeumanováŽeny73
5. (34)KetkotRakovníkEliška KotlíkováJulie KetmanováŽeny30
6. (42)BloudičkyPrahaSimona PunčochářováOtka BečvářováŽeny102
7. (44)Šejňata II.Nové StrašecíLucie HejnováVeronika PetrováŽeny102
8. (49)Slepičí úletČemíny/ŘevničovKateřina FridrichováJitka KefurtováŽeny84
9. (50)ŠuLinkyStochov/Nové StrašecíVeronika ŠubrtováLinda PaterováŽeny60
10. (59)Nedělej nic!HořoviceBarbora BAKULOVÁRenata GRUNTOVÁŽeny96
11. (69)HořejšataPraha SuchdolIrena HořejšíLucie HořejšíŽeny- rodina55
12. (75)Šlápnem a jedemNové StrašecíTereza NeumannováLucie TydlitátováŽeny48
13. (82)HaliGaliPrahaVanda ZavázalováValerie Zavázalováženy - rodina54
14. (84)SousedkyKamenné ŽehroviceJitka MelenováLibuše PípalováŽeny127
15. (86)jElitaPraha 5Zuzana EndrštováKlára JedličkováŽeny59
16. (91)Koulí a SvítíStochovLenka KoulováIvana SvítkováŽeny111
17. (105)PeciválkyNové StrašecíJohana ŠandováBabeta ŠandováŽeny - rodina13 :-)
18. (112)KámoškyKarlova Ves, NižborZuzka MaláNaďa VosykováŽeny81
19. (120)Vyhlídková jízdaKladnoDagmar MusilováBarbora UzlíkováŽeny - rodina56


Startovní listina - GoGo Race 2018 - MTBO - Mix

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (2)OK RakovníkRakovníkMilan BílýIrena BíláMix99
2. (3)NevímRynholecZbyněk NovýSoňa Nová ČervenkováMix75
3. (4)Kuře a la bažantŽebrákPetra ZagnerováJaroslav ZagnerMix84
4. (5)RybaříciRynholecIvo a Kryštof RybářMartina Rybář DyntarováMix - rodina76
5. (6)1.Pěti-letkaNové StrašecíJiří KůrkaVěra KůrkováMix111
6. (7)KmeťáciNové StrašecíMilan KmeťAlice KmeťováMix98
7. (9)DobrošiRakovníkRobert DobrýMonika DobráMix84
8. (10)Ztracené kobylky v městečkuStodůlkyKateřina BrůnováZdeněk BrůnaMix81
9. (11)BarvajsoviSenomatyEdita JoglovaRadek JoglMix81
10 (12)Babička a dědečekFrantiškovy LázněMirka ŠpalkováMiroslav ŠpalekMix112
11. (15)Leguanice a DinosaurOtročiněvesEva HolakovskáAleš HolakovskýMix71
12. (23)PokemoniKladnoBarbora BednářováFilip OudaMix - rodina52
13. (26)PepSoníciSmečnoJosef BrandejsSoňa Brandejsová DubskáMix98
14. (27)Blázni na kolechNové StrašecíOndřej ŠtroblEliška DlabačováMix46
15. (30)Až to bude možné, otočte se!Nové StrašecíMarek ŠtěpánekKateřina NeumannováMix47
16. (32)KAPABřezno,LibáKarla JáglováPavel RuntMix106
17. (35)BloudilidiRakovníkPatrik PavlíčekAdéla KotlíkováMix27
18. (36)Kudy tudyRakovníkRichard PavlíčekIva PavlíčkováMix81
19. (37)ČeskoSlovenská strelaPrahaMichal DomesTatiana MikešováMix68
20. (39)VýletníciRakovník Štěpán ŠpatenkaPetra Špatenková Mix78
21. (41)Poslední slovo má žena!SkřivaňOlga ŠafránkováZbyněk SobotkaMix93
22. (43)Double BubbleKladnoMarkéta DěkanovskáJakub ČamekMix85
23. (45)Šejňata I.Nové StrašecíJiří HejnaEma HejnováMix50
24. (46)SKI NOVAS TEAMNové StrašecíJiří NovákJitka NovákováMix116
25. (47)Galantní jeleniPrahaMatěj NekvindaTereza ZloužeováMix50
26. (48)CK LOKO & Ramala RakovníkKladnoZdeněk StieberLucie MüllerováMix81
27. (51)LOS PERDIDOSBerounLeoš ReitermanMirka ReitermanováMix94
28. (57)MimoniŘevničovJan KefurtEliška KefurtováMix52
29. (60)Splašený želvyMalé KyšiceRichard GeislerDita GeislerováMix - rodina54
30. (62)RóšovciPrahaPavel RošickýAlena RošickáMix - rodina55
31. (63)RóšataPrahaBlanka RošickáVojtěch RošickýMix - rodina55
32. (70)MauzíciPraha SuchdolValérie HořejšíPavel HořejšíMix- rodina59
33. (73)S prasátkem v batůžkuKladnoPetr PrunerTerinka KvětinkaMix62
34. (74)Pavlínka a TomíkPrahaPavla ChlebounováTomáš HanzákMix66
35. (80)Já ne spík InglišNové StrašecíOndřej NeumanAndrea NeumanováMix - rodina46
36. (81)JedničkyPrahaDavid ZavázalNatálie ZavázalováMix - rodina55
37. (87)Libový párečekPrahaLibor KadlecJitka DvořákováMix75
38. (96)KULENové StrašecíJakub BechyněLenka BechyňováMix64
39. (97)Maxipes a FíkRakovníkDaniela DoležalováTomáš DoležalMix61
40. (99)SKOBSlanýPetr SvobodaBlanka SvobodováMix94
41. (101)Hocki 2StradoniceLucie HockováVojta HocekMix - rodina52
42. (117)CanyonPříčinaLukáš TenglerOlga TenglerováMix71
43. (118)P&MNové Strašecí / PrahaMarie VlasákováPetr VaněkMix77
44. (119)894Nové StrašecíKamila ElsnicováJan ElsnicMix62





Startovní listina - GoGo Race 2018 - Orientační běh



č. Jméno a příjmení Město Kategorie
1.Lenča HnízdilováZa Hezčí ZadečekŽeny
2.Ondřej ŠvejdaKladnoMuži
3.Vít DolejšíRudaMuži
4.Martina KotykováNové StrašecíŽeny
5.Michaela NodlováNové StrašecíŽeny
6.Petr HlaváčSlanýMuži
7.Vojtěch DolejšíRudaMuži
8.Markéta HrnčálováBrejlŽeny
9.Jiří ZemanBrejlMuži
10.Pavel ŠtajerNové StrašecíMuži
11.Kuba CamekKladnoMuži