Startovací listina GoGo Race

Startovní listina - GoGo Race 2019 - MTBO

Stav registrací ke 16. 9. 2019 (20:15)



Do kategorie "MTBO" budou zařazeny pouze týmy, ve kterých je ročník narození jednoho z týmu 2007 nebo nižší.

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1.Dědek s vnoučkemČilá & PrahaAleš HegenbartBernard NetopilMuži86
2.RybaříciRynholecMartina Rybář DyntarováKryštof RybářRodina40
3.KřováciPecínov/RakovníkViktor KoudelkaMilan VopatMuži92
4.Ztracené kobylky v městečkuStodůlkyKateřina BrůnováZdeněk BrůnaMix83
5.Leguánice a DinosaurOtročiněvesEva HolakovskáAleš HolakovskýMix73
6.KačomyšMladá BoleslavMichal VejvodaKateřina VejvodováMix88
7.Nalezené kobylkyPrahaDavid MoučkaHana MoučkováMix76
8.NevímRynholecZbyněk NovýSoňa NováMix77
9.Bez přípravy pro radostTuchlovice, Nové StrašecíFilip SláničkaJaroslav CharvátMuži85
10.Do večera jsme domaNové StrašecíMatěj ČervenkaPetr LugarMuži32
11.DobrošiRakovníkRobert DobrýRadim DobrýRodina54
12.Vyhlídková jízdaKladnoDagmar MusilováBarbora UzlíkováRodina58
13.Až to bude možné, otočte se!Nové StrašecíKateřina NeumannováMarek ŠtěpánekMix49
14.KapybaryKladno - PrahaMartin OudaPavel DáňaMuži89
15.Upřesníme později :-)Kladno - PrahaBarbora BednářováKryštof OudaRodina52
16.BarvajsoviSenomatyRadek JoglEdita JoglováMix83
17.ČernochoviNové StrašecíMiroslav Černý Miroslav ČernýRodina53
18.Drtivá porážkaRakovníkMilan BílýIrena BíláMix101
19.Fotr a synRakovníkPetr MaierPetr MaierMuži86
20.Holky se kochajKladnoNeumanová IvetaRadka MetelkováŽeny73
21.OCKH 1HřebečJiří KarasČestmír StaňuraMuži100
22.OCKH 2HřebečTomáš BernardPavel ModrochMuži84
23.Kuře a la Bažant ŽebrákPetra ZagnerováJaroslav ZagnerMix86
24.Prázdné dušePrahaDaniel SkalaJan GerlickyMuži73
25.FrolíciUnhošťTomáš FrolíkVít FrolíkRodina55
26.Hrochomotiva RakovnikRakovníkMilan JílekRichard JílekMuži106
27.Tom a JerryChlum/RakovníkTomáš TvrzJiří RýglMuži88
28.Rychlá rotaKladno/StochovIva PosekanáMilan VomastekMix103
29.MaratÚłn klub KladnoKamenné Žehrovice/KladnoJitka RůžičkováPavel HorychMix102
30.Flamingos PrahaOndřej Vykydal Soňa SynkováMix77
31.Vltavští Chrti Rakovník Stružka ZbyněkJerije MiroslavMuži95
31.MIJAHořoviceJana KomínkováMilana FormánkováŽeny100
32.1. Pěti-letkaNové StrašecíJiří KůrkaVěra KůrkováMix113
33.PŠŠŠRakovníkPetra ŠpatenkováŠtěpán ŠpatenkaMix80
34.BloudičkyZelenečSimona PunčochářováOta BečvářováŽeny104
35.AmuletiNové StrašecíMichaela FrolíkováVáclav FrolíkMix16
36.Vltavští Chrti Rakovník Stružka ZbyněkJerije MiroslavMuži95
37.Láňáci LányMiroslav HořejšíPetr ChalupaMuži90
38.ŠlapkyNové StrašecíTereza NeumannováMichaela DrábkováŽeny52
39.GEMINOXRakovníkMartin PondělíčekJaroslav MaissnerMuži98
40.K-ATOMNové Strašecí Tomáš Neuman Matěj Neuman Muži66
41.OutdoorOutsiders 134PrahaVlasta GruberHana RychtrmocováMix76
42.PePaLedce, KladnoPetr PinčákPavel ChaloupkaMuži103
43.SKI NOVAS TEAMNové Strašecí Jiří NovákJitka NovákováMix118
44.Lufani z KačihrovicMšecké Žehrovice/KačiceFanda NáprstekLuboš VacekMuži87
45.KuLeNové Strašecí Lenka BechyňováJakub BechyněMix66
46.HorácovéMladá Boleslav Dan HoráčekŠárka HoráčkováMix94
47.RakeťáciNové StrašecíZdeněk DundrTomáš DundrRodina53
48.Veselý výlet 1KadaňLuboš VeselýErik VeselýMuži55
49.Veselý výlet 2KadaňLucie VeseláŠtěpán VeselýRodina49
50.RHC BikeridingPrahaEva PykováJitka ŠčerbováŽeny85
51.Alfa skvadra tým
dynamickejch čuprstar
sekáčskejch vlkoušů
Nové StrašecíJiří HejnaEma HejnováRodina52
52.Lesní skřítciBrandýsekHana KrocováMíla KrocMix102
53.Best girlsMšecLibuše BestajovskáAdéla BestajovskáŽeny76
54.KrocíciBrandýsekPatrik KrocVeronika NiederlováMix53
55.Nedělej nic!HořoviceBarbora BakulováRenata GruntováŽeny98
56.PirátiNové StrašecíJaromír PilátAmálie PilátováRodina25
57.ŠpikotiLužná/Rakovník Petr ŠpičkaJiří Kotlík Muži102
58.Bob a BobekLužná/Rakovník Patrik Pavlíček Adéla Kotlíková Mix29
59.Atakpročne :-)Mnichov/SenecJan HaiflerTomáš VrbkaMuži74
60.Dobří R2 bobřiRuda/JedoměliceRadek BaslíkPetr FojtMuži72
61.Nulová šanceKladnoBára PinčákováKarel VítekMix39
62.Pavlínka a TomíkPrahaPavla ChlebounováTomáš HanzákMix68
63.HovaÚŻáciRynholecTomáš BankaBarbora PříhodováMix53
64.Létající kuchaři RakovníkJiří Trnka Jan HlaváčekMuži48
65.KrálíciPlzeňJaromír KrálTomáš KrálMuži64
66.Slepá MaPaDesná v Jizerských horách Iveta Pachmanová Jan Mandrysz Mix77
67.PetříciNové StrašecíJan PetříkJaroslav PetříkRodina47
68.Snad nebudem poslední Nové StrašecíJaroslav ŠrámekJiří Doležal Muži73
69.CykloamigosLoděnice/Nové StrašecíLuboš VejvarPetr VacekMuži88
70.Slepičí Úşletčemíny
/řevničov
Kateřina FridrichováJitka KefurtováŽeny86
71.TriatletbikersNové Strašecí / Rožnov pod RadhoštěmAleš PluháčekMichal JanoušekMuži68
72.českoSlovenská strelaPrahaMichal DomesTatiana MikešováMix70
73.BloudilciLužná a řevničovLukáš KytkaDavid MášaMuži84
74.VaníčciSenomatyViktor VaníčekPetr VaníčekMuži57
75.Horalka s IgráčkemMikulov/PřílepyIva MacholdováMichal ŽižkaMix76
76.Koulí a Svítíčelechovice StochovLenka KoulováIvana SvítkováŽeny113
77.VeGaMladá Boleslav / čelákoviceGabriela LyžbickáVeronika RoudnáŽeny80
78.Co není v hlavě,
musí být v nohou
říčany & PrahaJakub KlapkaPavel ŠťastnýMuži58
79.Blázni na kolechNové StrašecíEliška DlabačováOndřej ŠtroblMix48
80.Kůže línéLány/ChýněFilip GottwaldIvo BazantMuži83
81.RÚłšovciPrahaPavel RošickýAlena RošickáRodina57
82.RÚłšataPrahaBlanka RošickáVojtěch RošickýRodina57
83.Alkohol vaše kontroly
hledat neumí
KladnoRoman PinkavaMinka LohováMix81
84.Oceloví letciŽilina/LhotaPavel LincTomáš VlachMuži94
85.BludimíryKamenné Žehrovice/TuchloviceJitka MelenováStanislava KačírkováŽeny118
86.Hledající JestřábiHorní Bezděkov/KladnoHynek PiechotaJan TrunečekMuži101
87.Top ŠokNové StrašecíJan BechyněJán HájekMuži102
88.BanzaiPrahaJakub VidnerDaniel NovákMuži79
89.MauzíciPrahaValérie HořejšíPavel HořejšíMix61
90.Maxipes a FíkRakovníkDaniela DoležalováTomáš DoležalMix53
91.ŠvagrovéPraha/DobříšTereza TrčkováAdéla TrčkováŽeny79
92.CibuláciPrahaAleš MrlinaJonáš MrlinaRodina58
93.Jeskyně na kolePrahaKlára JedličkováZuzana EndrštováŽeny61
94.Pedagožky v pohybuPlzeňZuzana KožíškováKamila TřískováŽeny79
95.ATC KokořínTeplice/PrahaSvětla KarešováAlexandr KotačkaMix100
96.PeciválovéNové StrašecíJohanka ŠandováBabeta ŠandováRodina15
97.Spojené Vepřovody a.s.PrahaTomáš KubínTomáš NovákMuži68
98.BukováNové StrašecíRudolf BankaZdeněk NodlMuži110
99.Škvarkový plackyTuchloviceZuzana SoukupováJaroslav BeránekMix47
100.HK RakovníkRakovníkMilan SunkovskýZdenék BenediktMuži114
101.Radynebike.czPlzeňDaniel GötzKamil KoprnickýMuži77
102.BureškyNové StrašecíEva BurešováAdéla BurešováRodina51
103.Frčando serpentýnyNové StrašecíJan BurešPavel BurešRodina54
104.PatrolaVysokáMatýsek BřízaLuděk DvořákRodina71
105.ShinkansenříčanyVít SchnablMartin SchnablRodina53
106.DOBRÝ ROČNÍK 1979RakovníkOndřej FraněkPetr HorníkMuži80
107.ThumíciNové StrašecíKamila ThumováMiroslav ThumaMix55
108.HelebuciKarlova VesHelešic OldřichMalá ZuzkaMix86
109.KolařiRakovníkDaniel SterbaJosef HnidekMuži80
110.BroučciKadaňLibor BroučekLenka ProkupkováMix89
111.BleciRudaPetr černýVáclav černýRodina50
112.HT99RakovníkOndřej OpatLukáš OpatMuži66
113.KAMŠestajoviceMarkéta VlkováJakub ProcházkaMix64
114.Našli moji
rádcové, našli?
PrahaLibor RuchařMatyáš RuchařRodina52
115.Tučňáci na ÚtěkuStochovMartin LipertLibor VašíčekMuži107
116.MTBO Kolotoč/SUNSETBIKEKladnoPetr Hvězdář PrunerMiroslav SunkovskýMuži84
117.MTB LányLányJan KindlJaroslav FišerMuži82
118.Baník Pi.oRynholecMichal DrábekLuboš JungmannMuži92
119.Skialp nad HrobemBouřňákOlda NovákIvka MacholdůMix92
120.Dexter CyclingNové Strašecí / KladnoJaroslav RendlTomáš PacovskýMuži93


Úščastníci po kategoriích


Startovní listina - GoGo Race 2019 - MTBO - Muži

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (1)Dědek s vnoučkemČilá & PrahaAleš HegenbartBernard NetopilMuži86
2. (3)KřováciPecínov/RakovníkViktor KoudelkaMilan VopatMuži92
3. (9)Bez přípravy pro radostTuchlovice, Nové StrašecíFilip SláničkaJaroslav CharvátMuži85
4. (10)Do večera jsme domaNové StrašecíMatěj červenkaPetr LugarMuži32
5. (14)KapybaryKladno - PrahaMartin OudaPavel DáňaMuži89
6. (19)Fotr a synRakovníkPetr MaierPetr MaierMuži86
7. (21)OCKH 1HřebečJiří Karasčestmír StaňuraMuži100
8. (22)OCKH 2HřebečTomáš BernardPavel ModrochMuži84
9. (24)Prázdné dušePrahaDaniel SkalaJan GerlickyMuži73
10. (26)Hrochomotiva RakovnikRakovníkMilan JílekRichard JílekMuži106
11. (27)Tom a JerryChlum/RakovníkTomáš TvrzJiří RýglMuži88
12. (31)Vltavští Chrti Rakovník Stružka ZbyněkJerije MiroslavMuži95
13. (37)Láňáci LányMiroslav HořejšíPetr ChalupaMuži90
14. (39)GEMINOXRakovníkMartin PondělíčekJaroslav MaissnerMuži98
15. (40)K-ATOMNové Strašecí Tomáš Neuman Matěj Neuman Muži66
16. (42)PePaLedce, KladnoPetr PinčákPavel ChaloupkaMuži103
17. (44)Lufani z KačihrovicMšecké Žehrovice/KačiceFanda NáprstekLuboš VacekMuži87
18. (48)Veselý výlet 1Nové StrašecíLuboš VeselýErik VeselýMuži55
19. (57)ŠpikotiLužná/Rakovník Petr ŠpičkaJiří Kotlík Muži102
20. (59)Atakpročne :-)Mnichov/SenecJan HaiflerTomáš VrbkaMuži74
21. (60)Dobří R2 bobřiRuda/JedoměliceRadek BaslíkPetr FojtMuži72
22. (64)Létající kuchaři RakovníkJiří Trnka Jan HlaváčekMuži48
23. (65)KrálíciPlzeňJaromír KrálTomáš KrálMuži64
24. (68)Snad nebudem poslední Nové StrašecíJaroslav ŠrámekJiří Doležal Muži73
25. (69)CykloamigosLoděnice/Nové StrašecíLuboš VejvarPetr VacekMuži88
26. (71)TriatletbikersNové Strašecí / Rožnov pod RadhoštěmAleš PluháčekMichal JanoušekMuži68
27. (73)BloudilciLužná a řevničovLukáš KytkaDavid MášaMuži84
28. (74)VaníčciSenomatyViktor VaníčekPetr VaníčekMuži57
29. (78)Co není v hlavě,
musí být v nohou
říčany & PrahaJakub KlapkaPavel ŠťastnýMuži58
30. (80)Kůže línéLány/ChýněFilip GottwaldIvo BazantMuži83
31. (84)Oceloví letciŽilina/LhotaPavel LincTomáš VlachMuži94
32. (86)Hledající JestřábiHorní Bezděkov/KladnoHynek PiechotaJan TrunečekMuži101
33. (87)Top ŠokNové StrašecíJan BechyněJán HájekMuži102
34. (97)Spojené Vepřovody a.s.PrahaTomáš KubínTomáš NovákMuži68
35. (98)BukováNové StrašecíRudolf BankaZdeněk NodlMuži110
36. (100)HK RakovníkRakovníkMilan SunkovskýZdenék BenediktMuži114
37. (101)Radynebike.czPlzeňDaniel GötzKamil KoprnickýMuži77
38. (106)DOBRÝ ROčNÝK 1979RakovníkOndřej FraněkPetr HorníkMuži80
39. (109)KolařiRakovníkDaniel SterbaJosef HnidekMuži80
40. (112)HT99RakovníkOndřej OpatLukáš OpatMuži66
41. (115)Tučňáci na ÚştěkuStochovMartin LipertLibor VašíčekMuži107
42. (116)MTBO Kolotoč/SUNSETBIKEKladnoPetr Hvězdář PrunerMiroslav SunkovskýMuži84
43. (117)MTB LányLányJan KindlJaroslav FišerMuži82
44. (118)Baník Pi.oRynholecMichal DrábekLuboš JungmannMuži92
45. (120)Dexter CyclingNové Strašecí / KladnoJaroslav RendlTomáš PacovskýMuži93

Startovní listina - GoGo Race 2019 - MTBO - Ženy

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (20)Holky se kochajKladnoNeumanová IvetaRadka MetelkováŽeny73
2. (31)MIJAHořoviceJana KomínkováMilana FormánkováŽeny100
3. (34)BloudičkyZelenečSimona PunčochářováOta BečvářováŽeny104
4. (38)ŠlapkyNové StrašecíTereza NeumannováMichaela DrábkováŽeny52
5. (50)RHC BikeridingPrahaEva PykováJitka ŠčerbováŽeny85
6. (53)Best girlsMšecLibuše BestajovskáAdéla BestajovskáŽeny76
7. (55)Nedělej nic!HořoviceBarbora BakulováRenata GruntováŽeny98
8. (70)Slepičí Úşletčemíny
/řevničov
Kateřina FridrichováJitka KefurtováŽeny86
9. (76)Koulí a Svítíčelechovice StochovLenka KoulováIvana SvítkováŽeny113
10. (77)VeGaMladá Boleslav / čelákoviceGabriela LyžbickáVeronika RoudnáŽeny80
11.(85)BludimíryKamenné Žehrovice/TuchloviceJitka MelenováStanislava KačírkováŽeny118
12.(91)ŠvagrovéPraha/DobříšTereza TrčkováAdéla TrčkováŽeny79
13.(93)Jeskyně na kolePrahaKlára JedličkováZuzana EndrštováŽeny61
14.(94)Pedagožky v pohybuPlzeňZuzana KožíškováKamila TřískováŽeny79


Startovní listina - GoGo Race 2019 - MTBO - Mix

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (4)Ztracené kobylky v městečkuStodůlkyKateřina BrůnováZdeněk BrůnaMix83
2. (5)Leguánice a DinosaurOtročiněvesEva HolakovskáAleš HolakovskýMix73
3. (6)KačomyšMladá BoleslavMichal VejvodaKateřina VejvodováMix88
4. (7)Nalezené kobylkyPrahaDavid MoučkaHana MoučkováMix76
5. (8)NevímRynholecZbyněk NovýSoňa NováMix77
6. (13)Až to bude možné, otočte se!Nové StrašecíKateřina NeumannováMarek ŠtěpánekMix49
7. (16)BarvajsoviSenomatyRadek JoglEdita JoglováMix83
8. (18)Drtivá porážkaRakovníkMilan BílýIrena BíláMix101
9. (23)Kuře a la Bažant ŽebrákPetra ZagnerováJaroslav ZagnerMix86
10. (28)Rychlá rotaKladno/StochovIva PosekanáMilan VomastekMix103
11. (29)MaratÚłn klub KladnoKamenné Žehrovice/KladnoJitka RůžičkováPavel HorychMix102
12. (30)Flamingos PrahaOndřej Vykydal Soňa SynkováMix77
13. (32)1. Pěti-letkaNové StrašecíJiří KůrkaVěra KůrkováMix113
14. (33)PŠŠŠRakovníkPetra ŠpatenkováŠtěpán ŠpatenkaMix80
15. (41)OutdoorOutsiders 134PrahaVlasta GruberHana RychtrmocováMix76
16. (43)SKI NOVAS TEAMNové Strašecí Jiří NovákJitka NovákováMix118
17. (45)KuLeNové Strašecí Lenka BechyňováJakub BechyněMix66
18. (46)HorácovéMladá Boleslav Dan HoráčekŠárka HoráčkováMix94
19. (52)Lesní skřítciBrandýsekHana KrocováMíla KrocMix102
20. (54)KrocíciBrandýsekPatrik KrocVeronika NiederlováMix53
21. (58)Bob a BobekLužná/Rakovník Patrik Pavlíček Adéla Kotlíková Mix29
22. (61)Nulová šanceKladnoBára PinčákováKarel VítekMix39
23. (62)Pavlínka a TomíkPrahaPavla ChlebounováTomáš HanzákMix68
24. (63)HovaÚŻáciRynholecTomáš BankaBarbora PříhodováMix53
25. (66)Slepá MaPaDesná v Jizerských horách Iveta Pachmanová Jan Mandrysz Mix77
26. (72)českoSlovenská strelaPrahaMichal DomesTatiana MikešováMix70
27. (75)Horalka s IgráčkemMikulov/PřílepyIva MacholdováMichal ŽižkaMix76
28. (79)Blázni na kolechNové StrašecíEliška DlabačováOndřej ŠtroblMix48
29. (83)Alkohol vaše kontroly
hledat neumí
KladnoRoman PinkavaMinka LohováMix81
30. (89)MauzíciPrahaValérie HořejšíPavel HořejšíMix61
31. (90)Maxipes a FíkRakovníkDaniela DoležalováTomáš DoležalMix53
32. (95)ATC KokořínTeplice/PrahaSvětla KarešováAlexandr KotačkaMix100
33. (99)Škvarkový plackyTuchloviceZuzana SoukupováJaroslav BeránekMix47
34. (107)ThumíciNové StrašecíKamila ThumováMiroslav ThumaMix55
35. (108)HelebuciKarlova VesHelešic OldřichMalá ZuzkaMix86
36. (110)BroučciKadaňLibor BroučekLenka ProkupkováMix89
37. (113)KAMŠestajoviceMarkéta VlkováJakub ProcházkaMix64
38. (119)Skialp nad HrobemBouřňákOlda NovákIvka MacholdůMix92




Startovní listina - GoGo Race 2019 - MTBO - Rodina

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (2)RybaříciRynholecMartina Rybář DyntarováKryštof RybářRodina40
2. (11)DobrošiRakovníkRobert DobrýRadim DobrýRodina54
3. (12)Vyhlídková jízdaKladnoDagmar MusilováBarbora UzlíkováRodina58
4. (15)Upřesníme později :-)Kladno - PrahaBarbora BednářováKryštof OudaRodina52
5. (17)ČernochoviNové StrašecíMiroslav Černý Miroslav ČernýRodina53
6. (25)FrolíciUnhošťTomáš FrolíkVít FrolíkRodina55
7. (35)AmuletiNové StrašecíMichaela FrolíkováVáclav FrolíkMix16
8. (47)RakeťáciNové StrašecíZdeněk DundrTomáš DundrRodina53
9. (49)Veselý výlet 2KadaňLucie VeseláŠtěpán VeselýRodina49
10. (51)Alfa skvadra tým
dynamickejch čuprstar
sekáčskejch vlkoušů
Nové StrašecíJiří HejnaEma HejnováRodina52
11. (56)PirátiNové StrašecíJaromír PilátAmálie PilátováRodina25
12. (67)PetříciNové StrašecíJan PetříkJaroslav PetříkRodina47
13. (81)RÚłšovciPrahaPavel RošickýAlena RošickáRodina57
14. (82)RÚłšataPrahaBlanka RošickáVojtěch RošickýRodina57
15. (92)CibuláciPrahaAleš MrlinaJonáš MrlinaRodina58
16. (96)PeciválovéNové StrašecíJohanka ŠandováBabeta ŠandováRodina15
17. (102)BureškyNové StrašecíEva BurešováAdéla BurešováRodina51
18. (103)Frčando serpentýnyNové StrašecíJan BurešPavel BurešRodina54
19. (104)PatrolaVysokáMatýsek BřízaLuděk DvořákRodina71
20. (105)ShinkansenříčanyVít SchnablMartin SchnablRodina53
21. (111)BleciRudaPetr černýVáclav černýRodina50
22. (114)Našli moji
rádcové, našli?
PrahaLibor RuchařMatyáš RuchařRodina52





Startovní listina - GoGo Race 2019 - Orientační běh



č. Jméno a příjmení Město Kategorie
1.Pavel ŠtajerNové StrašecíMuži
2.Petra PilátováNové StrašecíŽeny
3.Vojtěch DolejšíRudaMuži
4.Vít DolejšíRudaMuži
5.Petr HlaváčSlanýMuži
6.Silva LovětínskáRakovníkŽeny
7.Jaroslav KameníkLužnáMuži
8.Jan KefurtMimoňMuži
9.Michaela NodlováNové StrašecíŽeny
10.Markéta HrnčálováBrejlŽeny
11.Ondřej ŠvejdaKladnoMuži